Brdská káva – káva s sebou

Regionální pražírna posazena do úpatí Brd nedaleko města Rožmitál pod Třemšínem. Dopřejte si čerstvě upraženou lahodnou kávu. Tu si můžete odnést domů, nebo si přímo na místě vychutnat a doplnit potřebný kofein pro výšlap do Brd.

Kdo někdy ochutnal čerstvě napraženou a umletou kávu, jistě mi dá za pravdu, že to je prostě „jiná káva“ oproti té, kterou koupíte v běžném obchodě. A je jedno, že nese renomovaná jména výrobců. Kdo ještě neokusil, není nic jednoduššího, než se při cestě do Brd zastavit ve Věšíne, nedaleko Rožmitálu a kávu si vychutnat.

Osobně mohu Brdskou pražírnu jen a jen doporučit. Kdo někdy kávu zkusil pražit, nebo se jen o ni zajímá, potvrdí, že do pražení vstupuje mnoho faktorů. Jeden z nich je i okolní vzduch (teplota, vlhkost…). A tak Brdy jsou ideálním místem, které se na pražení výborně podepíše. Vydejte se hledat chutě, které si zamilujete a budete se rádi vracet.

Vznikly tak unikátní kávové směsi inspirované bájnými postavami Brd:

Fabián: ta se vyznačuje výraznou a hutnou chutí, ve vůni ucítíte právě dopečený chléb. V nápoji můžete cítit podzimní vůni brdských hvozdů, pečené kaštany či ořechy.

Medulína: tato směs pražených zrn kávovníku přináší hebkou a delikátní chuť, doplněnou decentní vůní lučních květů. V nápoji můžete cítit svěží a ovocné tóny lesních plodů.

Vybrat si však můžete i z dalších jednodruhových káv z těch nejlepších kávových koutů Světa.

AdresaVěšín 232, 262 43 Věšín
Provozní dobaPondělí: 10.00 – 16.00
Úterý – Čtvrtek: 10.00 – 14.00
Pátek: 12.00 – 19.00
WWWwww.brdskakava.cz
FBwww.facebook.com/brdskakava
TrasaPřes Mapy.cz
JAK SI ULOŽIT TRASU DO MOBILU
GPS49.6146750N, 13.8310169E
ParkováníPřed provozovnou
Tipy na výletRadar na vrcholu Praha
Čákova vyhlídka
Červený lom
Dub lední – 350 let

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *